Toeta meie tööd

Eesti kristlased on kuidagi vanast ajast harjunud tasuta saama. Aga tasuta lõunaid ei ole olemas, seda mis iganes rindelõigul ja viinamäe serval. Keegi on näinud vaeva ja inesteerinud oma aja, oskuse ja pühendanud, et sinuni tuua see info ja võimalused. Kui sulle antakse, siis anna vastu.

Sellised teenimistööd saavad tegutseda vaid tänu partneritele ja toetajatele! Video töötlus on kaasaegses meedias, kõige aeganõudvam ja resursse nõudvam haru. Keegi on külvanud palju tunde, selleks et need asjad oleks siin. Oled saanud õnnistada nende filmide läbi, siis kindlasti õnnista vastu – tagasi, toeta seda tööd. 

Hakka meie palvepartneriks. Iga päev vaatavad kümned ja sajad inimesed meie lehtedel kristlikke lühifilme. Palveta et evangeeliumi seeme ei tule tühjalt tagasi ja see kannab vilja. Oleme juba kuulnud mitmeid tunnistusi ja tagasisidet, et lühifilmid puudutasid kedagi ja andsid tõuke Jumalat veel enam otsima. Lähitulevikus plaanime sihikule võtta evangeelse sisuga lühifilmide tõlkimise, abordi teemalised lühifilmid ja toota ise eesti keelse kristliku muusikaga fläsh presentatsioone – inspireerivaid lühifilme.

Meie visiooniks on lisaks kristlike filmide tutvustamise jms. “hea teada” info edastamisele külvata evangeeliumi seemet tuhandetele läbi kristlike filmide.

Hetkel vajame oma edasise arengu jaoks:

  • Kaasaegset ja kiiret multimeedia sülearvutit. Eelarve 15 000 EEK
  • Multimeedia projektorit ehk videokahurit. Eelarve 15 000 EEK
  • Stuudiomikrofon. Eelarve 5000 EEK
  • Mikserpult. Eelarve 4000 EEK

 Kui soovid meie tööd aidata, panustada ning õnnistada, siis võta meiega ühendust saadame vajalikud andmed ja rekvisiidid.

Mõned imestavad, et miks meie videolevis ei ole kristlikke filme jms. Samuti on meilt küsitud et miks me ei müü neid filme jms. NB! Me ei tegele piraatlusega ega originaalfilmide kopeerimisega! Paljundame vaid üldiseks kasutamiseks mõeldud kristlikkeevangeelseid filme ja õpetusseeriaid. Aga näiteks 1,5 tunnise kaasaegse kinoversioonis kristliku filmi maaletoomine, tõlkekulud ja siis kopeerimise kulud on umbes 60 000 – 200 000 EEK Seega kui ei ole turgu siis ei ole sellel mõtet ja kes paneb selle alla oma raha?

Täname lahkete annetajate eest, kellede abiga on osad filmid ka ostetud.

Rahvusvahelised annetajad saavad nüüdseks meid õnnistada läbi PayPal makse. Kui tekib soov, siis andke meile teada, saadame teile vajaminevad andmed!

Jumala õnnistust soovides …

Antti Loodus

KristlikMeedia
projektijuht ja rajaja