Vägi taevas

Enne kui häid uudiseid jagan, siis ka esmalt halvad. Nimelt enne kui kutsuda üles inimesi telerit vaatama jms. siis peaks osasid esmalt manitsema! Oled andunud filmifänn, veedad palju aega teleka taga, oled “tugitooli sportalne” jpm. Kena aga sa vaata, et sul selle helesinise kasti ees terve elu vahepeal mööda ei jookse, sa elad vaid 1 kord!  

Ef.5,15-16
Siis vaadake hästi, kuidas te elate, mitte kui rumalad, vaid kui targad,  pidades aega kalliks, sest päevad on kurjad!

Kas sa teadsid et on inimesi kes tänapäeva 21 sajandi tehnika läbimurde ajal saavad ka ilma telerita hakkama, õigupoolest suur osa planeedi elanikonnast ei oma päris oma telerit kodus.  Aga kiitus Jumalale video tehnoloogia, tv ja Sat TV läbimurre tõi ka evangeeliumi levikule teise tasandi. Kas mitte Jumal ei ole selle arengu taga. Nüüd on sul võimalus vaadata sealt helesinisest ekraanist lisaks maailma kanalitele ka kristlikke kanaleid ja seda sin Eestis kusagil Kapa-Kohila metsade vahel! Ei ole vaja levi pärast muretseda, hangi endale Sat TV anntenn, düüner ehk vastuvõtja veidi kaablit ja kutsu paigaldaja koju ning näita talle seda tabelit.

Ro.12,2
Ja ärge saage selle maailma sarnaseks, vaid muutuge teiseks oma meele uuendamise teel, et te uuriksite, mis on Jumala hea ja meelepärane ja täielik tahtmine.

Kuigi su elutuba on tõenäoliselt selle “plastik puusliku” järgi sätitud ja kohendatud võid sa selle panna ENNAST teenima, mitte et sina teenid ja kummardad seda! Seadista oma tüüneris 32 TASUTA kristlikku kanalit! Las need mängida su kodus ja luua taevalikku atmosfääri, selle asemel et vaadata vägivalda, tulistamist, seksuaalpatte ja hooramist jm. jälkust mis muide lõpuks hakkaba ka külge, kui liiga kaua või palju seda sisse ahmida!

Eesti nähtavad kristlikud Sat TV kanalid! Mõeldud levitamiseks vaid PDF faili teel! Kui sul ei avanenud PDF fail, siis proovi seda: pildifail32 kristlikku SAT-TV kanalit! Ära mine VIASAT reklaami õnge, kes pakub sulle vaid 2-3 kristlikku kanalit – GodTV-d ja veel paari. On võimalik SAT-TV jaamadelt näha TASUTA 32 kristlikku jaama!

See on ka hea väljakutse õppida inglise keelt, mis võib olla sulle ka vaimulikuks õnnistuseks. Aga hea uudis on ka see, et nüüd saab Sat TV pealt ka kristlikke eesti keelseid saateid vaadata ja kuulata.

Alates 25. jaanuarist 2007 saab LIFE TV kanalit vastu võtta satelliiditaldriku ja tüüneri abil. Signaali saavad vastu võtta ligi 60 maad.  LIFE TV satelliidilevi toimub satelliidi Eutelsat W2 kaudu.

Tabeli tõi teieni Läti vendade abiga Kristlik Meedia – koostas Antti Loodus – 2006 © Antud tabel on üleval meie kodulehel http://kmeedia.usk.ee  Täiendused, parandused ja ettepanekud – kmeedia(ät)usk.ee