Filminimekiri

Tänaseks on meie laos umbes 1-10 erinevat kristlikku filmi müügiks. Seda siis kas välismaa filmitootjatelt või eesti videolevist jaemüüki võetud.

Videokogus on täna 50 erinevat kristlikku õpetusvideot või seeriat.

Lisaks on meil väga erinevaid kristlikke lühifilme, mida saab kasutada internetis aga ka koguduses ja kristlikus töös ja jumalateenistustel video projektoriga seinale näidates.

 • Kristlike filmide tutvustused
 • Kristliku õpetusfilmide (jutlused, õpetusseeriad, lühifilmid) tootmine, müük ja levitamine.
 • Kristlike õpetusfilmide laenutamine posti teel.
 • Family Safe filminimekirja koostamine (filmid mis on seksi-, kõlvatuste-, roppuste- ja vägivallavabad) ja hindamine. Otsime kaastöölisi.
 • NB! Me ei tegele piraatlusega ega originaalfilmide kopeerimisega! Paljundame vaid üldiseks kasutamiseks mõeldud kristlikkeevangeelseid filme ja õpetusseeriaid.

  TruthFilms filminimekiri 

  Kui soovid teada saada, mis filme meil on, siis küsi juba konkreetselt lisa. Eraisikutele me kristlikke lühifilme, evangeelseid filme ja õpetusseeriaid ei laenuta. Selleks peaks olema kas mõni kogudus, palvegrupp vms. ning soovime ka garantiiks koguduses vastutava isiku garantiid. NB! Meil toimib legaalsete filmide laenutus vaid posti teel, vastavalt valitud andmekandjale.

  E-mail: video[ät]usk.ee

  Anonüümsetele E-mailidele me ei vasta! E-mailis märgi ära, nimi kogudus kus käid, mida teed ja mille jaoks sul on filme vaja!