Teretulemast! Truth Films kristlik teenimistöö on tegutsenud juba aastast 2001.

Meie missioon

Truth Films – aidates audiovisuaalsel tõel levida. Kristlike filmide tutvustused, evangeelsete videote tootmine ja tõlkimine.

  • Kristlike filmide tutvustused
  • Kristliku õpetusfilmide (jutlused, õpetusseeriad, lühifilmid) tootmine, müük ja levitamine.
  • Kristlike õpetusfilmide laenutamine posti teel.
  • Family Safe filminimekirja koostamine (filmid mis on seksi-, kõlvatuste-, roppuste- ja vägivallavabad) ja hindamine. Otsime kaastöölisi.

Vabandame aga me uuendame ja täiendame alles tasapisi oma kodulehte! Siit võid sa lähitulevikus leida igasugu huvitavaid kristlikke lühifilme, millest osa me plaanime ka tõlkida.

Kiire meie tegutsemise lühikokkuvõte:

  • Oleme teinud monitooringut kristlike filmide üle üle terve maailma. Oleme kristlike filmitootjate uudislistides ja jälgime kodulehti. Omame üsna suurt ülevaadet ja nimekirju olemasolevatest kristlikest filmidest. Tänaseks omame ligi 100–st kristlikust filmist koosnevat kristlike filmikogu VHS, DVD peal. Tegelem vaid originaalfilmide omamise ja nende edasi müügiga. Ärge paluge meil teha koopiaid CD-le jms.
  • Oleme aastate jooksul toonud maale ka mõned kristlikud videofilmid ja õppefilmid, neid aidanud eestindada ja levitada.
  • Tõlgime kristliku sisuga vabaks kasutuseks mõeldud evangeelseid kristlikke lühifilme ja levitame neid Godtube, Youtube keskkonnas ning KristlikMeedia kodulehtedel.
  • Vahendame Eesti videolevis leiduvaid kristliku sisuga filme ja multifilme. Hulgi ja jaemüük.
  • Kirjutame ja tõlgime kristlike filmide tutvustusi ja ülevaateid.

 NB! Me ei tegele piraatlusega ega originaalfilmide kopeerimisega! Paljundame vaid üldiseks kasutamiseks mõeldud kristlikke evangeelseid filme ja õpetusseeriaid.

Sellised teenimistööd saavad tegutseda vaid tänu partneritele ja toetajatele! Video töötlus on kaasaegses meedias, kõige aeganõudvam ja resursse nõudvam haru. Keegi on külvanud palju tunde, selleks et need asjad oleks siin. Oled saanud õnnistada nende filmide läbi, siis kindlasti õnnista vastu – tagasi, toeta seda tööd.  Loe lisa

Jumala õnnistust soovides …

Antti Loodus

projektijuht
KristlikMeedia

E-mail: video[ät]usk.ee
Tel. 53 715 719

Truth Films 2001–2007